top of page

Yeni Web Sitemiz Yayında!

Güncelleme tarihi: 14 Ara 2018

26 Eylül 2018 tarihi ile kulübümüz 1.yılını doldurdu. Biz de geçen bir yılı sporcularımız ve velilerimizle minik pastalarla ve "TKO 1 Yaşında!" bayraklarıyla kutlamıştık.

Bahsi geçen bayraklar ve minik pastalarımız!

Birinci yılımız dolduğunda, hedeflerimizin çoğuna ulaştığımızı ve 26 Eylül 2019'da da yeni hedeflerimizi gerçekleştireceğimizi konuşmuştuk.


Tavşanlı'da, Karate eğitiminin temelini atan antrenörümüz Mustafa Oğulcan ALIMCI, "2016 yılında okul kursu olarak başlattığımız Karate eğitimi, artık bir kültüre dönüşmeye başladı. Tavşanlı'da yoğun talep görmekteyiz. Önümüzdeki yıllarda tüm Tavşanlılı çocukların TKO ve Karate ile tanışmaları için projelerimizi bir bir gerçekleştirirken, hedeflediğimiz Milli takım düzeyine ulaşacağız!" açıklamasında bulundu.


2019 yılına girdiğimizde de her konuda bir adım daha ileri gitme kararı aldık ve yeni bir vizyon doğrultusunda yeni bir web site kurmaya giriştik. Şuan ziyaret ettiğiniz web sitemiz, Türkiye'deki en kapsamlı amatör spor kulübü sitelerinden birisi olduğunu iddia ediyoruz.

Yeni sitemizle daha yüksek katkılar yapacağız!

Sitemizde öncekine göre neler değişti ve yeni haliyle sizlere neler sunuyor ve sunacak? Bu gelişmeleri madde madde açıklamakta fayda var.


1. Antrenman Videoları

Sizlere düzenli olarak Karate ve spor ile ilgili video içerikleri sunacağız.


2. Sporcularımız İçerikleri

Çok yönlü sporcular yetiştirme misyonumuz doğrultusunda, sporcularımızın kendi yazıları, videoları ve içerikleri sizlerle buluşacak.


3. TKO Mağaza

Kulübümüzün maç maliyetleri başta olmak üzere, giderlerini karşılamak ve sporcularımıza daha iyi bir ortam sağlarken daha fazla çocuğumuza hizmet etmek amacıyla, kendi ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Satın aldığınız ürünlerin bedelleri "ES Yazılım" ile yaptığımız anlaşma ile "ES Yazılım" tarafından bize bağışlanmaktadır.


4. Vizyon 2028!

Karate'nin olimpiyatlara girmesiyle birlikte, biz de kulüp olarak 2028 Los Angeles Yaz Olimpiyatları'na katılma hedefi koyduk. Bu 10 yıllık süreci sitemizden taki edebilir, bizlere maddi, manevi ya da tecrübelerinizle destek olabilirsiniz.


5. Sporcularımızın Özel Alanları

Sporcularımıza ve velilerimize şifreler vererek tatil ödevleri başta olmak üzere, sadece TKO bünyesinde paylaşılan dosyaların erişimini sağlayabilirsiniz.


Japon Kültürü'nde yer alan "Kaizen" yani sürekli ilerleme ve gelişme felsefesi ile, bu sene geçen yıl yaptığımız her işte bir adım daha iyiye gitme hedefindeyiz.


Sizleri de bu hedef doğrultusunda bize desteğe davet ediyoruz.


 
  • Facebook Sayfamızı Takip Edin!

  • Instagram'dan Takip Edin!

  • TKO Bağışçısı Olmak için Tıklayın!

  • TKO Sponsoru Olmak için Tıklayın!


Коментарі


bottom of page