top of page

TKO'da Son Gelişmeler

Kütahya'nın Karate'de tarih yazan kulübü Tavşanlı Karate Okulu Spor Kulübü 2.yılını doldurdu. Şimdi yeni gelişmelerle Türk sporuna katkı yapmaya devam ediyor.


KUŞAK SINAVIMIZI TAMAMLADIK


Kulübümüz 6 dönemdir çalışmaları sürdürmektedir. 2.yılımıza girdiğimiz 26 Eylül 2019 tarihi aynı zamanda Ekim dönemi kuşak sınavına denk gelmektedir. Hem ikinci yılımızı kutladık hem de sporcularımızın yeni kuşaklarını kutladık.


60 Öğrencimiz yeni kuşağına geçti ve velilerimizle birlikte bu süreci kutladık.


Yeni kuşak seviyesine geçen tüm öğrencilerimizi yürekten kutluyoruz.


YENİ SENEMİZDE YENİ DOJO'MUZDAYIZ


Faaliyetlerimizi 2 yıldır Tavşanlı Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu'nda gerçekleştirmekteydik. Bu süreçte bize destek olan Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu Müdürü Sayın Abdullah ÖZTÜRK başta olmak üzere, Müdür Yardımcılarımız Yusuf Murat YAŞAR ve Rahmi BONCUK'a yürekten teşekkür ediyoruz.


Yeni senemizde sayımızın artması ve yarışmalara daha sağlıklı hazırlanmak için İstiklal Ortaokulu Okul Müdürü Mesut ERSOY başta olmak üzere, Cemil KALFA Kırtasiye ve okul kantininin destekleriyle inşaatı tamamlanan İstiklal Ortaokulu'nda çalışmalarımıza başladık. Tüm Dojo antrenörümüz, sporcularımız ve velilerimizle birlikte hazırlanmıştır.

Yeni yerimizde 105 öğrencimizle birlikte Disiplin ve Yoğun Çabanın olduğu, öğrencilerinin önce hayata hazırlandığı TKO Karate eğitimimiz çalışmalarını sürdürmeye ve Tavşanlı'ya katkı sunmaya devam ediyor.


 

Comentários


bottom of page