Okul Sporlarında 42 Madalya Kazandık!

Sporcularımız 2020 yılına etki edecek 2 önemli maça katıldı. Bu maçlarda okullarını temsil ettiler ve toplamda 42 madalya kazandılar! Bu sayı Tavşanlı ilçesinde en çok madalya kazanan kulüp olma başarımızın sürmesi demektir!


İLK MADALYALAR LİSELİ SPORCULARIMIZDAN!


Lise seviyesindeki sporcularımız toplamda okullarına 12 birincilik kazandırdılar. Sporcularımız okullarını il düzeyinde temsil ederek önemli bir başarıya imza attılar!

Sporcularımızdan birinci olanlar 15-16 Şubat 2020 tarihlerinde Uşak'ta yapılacak olan Okul Sporları Gençler A-B Grup Müsabakalarına katılacaklar.


Derece Alan Öğrencilerimiz, Kategorileri, Okulları ve Fotoğrafları:


  1. Zeliha DUYMUŞ: Tavşanlı Özel Bil Anadolu Lisesi | Gençler B Kız Kata İl Birinciliği

  2. İremsu BİLGİ: Tavşanlı Özel Bil Anadolu Lisesi | Gençler B Kız 48 Kilo Kumite İl Birinciliği

  3. İrem Esen: Tavşanlı Proje Kız İmam-Hatip Sosyal ve Fen Bilimleri Anadolu Lisesi | Gençler B 56 Kilo Kumite İl Birinciliği ve Gençler B Kata İl İkinciliği

  4. Hilal Efe: Tavşanlı Anadolu Lisesi | Gençler B 52 Kilo Kumite İl Birinciliği

  5. İlknur Tetik: Tavşanlı Özel Bil Anadolu Lisesi | Gençler B 68 Kilo Kız Kumite İl Birinciliği

  6. Sinem Öztürk: Tavşanlı Arslanbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Gençler B 64 Kilo Kız Kumite İl Birinciliği

  7. Hüsnü Demirhan Karaçoban: Tavşanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | Gençler B 56 Kilo Erkek Kumite İl Birinciliği

  8. Ahmet Turan Yiğit: Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi | Gençler B Erkek Kata İl Birinciliği ve Gençler B 62 Kilo Erkek Kumite İl Birinciliği

  9. Hamide Baş: Tavşanlı Devlet Ana Kız İmam-Hatip Anadolu Lisesi | Gençler A 64 Kilo Kumite İl Birinciliği ve Gençler A Kız Kata İl İkinciliği

  10. Ayşe Gündüz: Tavşanlı Devlet Ana Kız İmam-Hatip Anadolu Lisesi | Gençler A 44 Kilo Kumite İl Birinciliği

  11. Beyza Gün: Tavşanlı 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi | Gençler A 48 Kilo Kumite İl Birinciliği

  12. Nisa Tamer: Tavşanlı İMKB Anadolu Lisesi | Gençler B Kız Kata İl Üçüncülüğü ve Gençler B 56 Kilo Kız Kumite İl İkinciliği



MİNİKLER, KÜÇÜKLER VE YILDIZLARDAN 30 MADALYA!


7 Şubat 2020 tarihinde Kütahya'nın Yeni Kapalı Spor Salonu'nda yapılan, ilkokul ve ortaokulda öğrenim gören öğrencilerimizin katıldığı Okul Sporları Minikler, Küçükler ve Yıldızlar Karate İl Birinciliği müsabakasında 30 madalya kazandık.


Öğrencilerimiz, "sporcu" olma süreçleri başta olmak üzere Karate eğitimlerinin önemli bir süreci olan "yarışmalara katılım" noktasında keyifli bir tecrübe yaşadılar.


Sporcularımız, okulları, kategorileri, dereceleri ve fotoğrafları şöyle:


  1. Gülce Öztürk: Hanımçeşme İlkokulu | 2011 Doğumlu Kız Kata İl Birinciliği

  2. Yüsra Bozbey: Hanımçeşme İlkokulu | 2011 Doğumlu Kız Kata İl İkinciliği

  3. Emine Naz İlhan: Milli Egemenlik İlkokulu | 2011 Doğumlu Kız Kata İl Üçüncülüğü

  4. Yağmur Berra Taş: Hanımçeşme İlkokulu | 2011 Doğumlu Kız Kata İl Üçüncülüğü

  5. Emin Berat Ölmez: 3 Eylül İlkokulu | 2011 Doğumlu Erkek Kata İl Üçüncülüğü

  6. Nimet Berra Karakuzu: Arslanbey İlkokulu | 2010 Doğumlu Kız Kata İl Birinciliği

  7. Elizan Sağlam: Arslanbey İlkokulu | 2010 Doğumlu Kız Kata İl İkinciliği

  8. Reyyan Rana Sökmen: Hanımçeşme İlkokulu | 2010 Doğumlu Kız Kata İl Üçüncülüğü

  9. Begüm Ezra Aşkın: Arslanbey İlkokulu | 2010 Doğumlu Kız Kata İl Üçüncülüğü

  10. Mehmet Çınar Taş: Hanımçeşme İlkokulu | 2010 Doğumlu Erkek Kata ilk Birinciliği

  11. Beril Nil Yüksek: Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu | 2009 Doğumlu Kız Kata İl Birinciliği

  12. Elif Naz Akdemir: İstiklal Ortaokulu | 2009 Doğumlu Kız Kata İl İkinciliği

  13. Fatma Serra Öztürk: Tavşanlı Özel İsabet Koleji | 2009 Doğumlu Kız Kata İl Üçüncülüğü

  14. Mehmet Talha Durmaz: Kuruçay Ortaokulu | 2009 Doğumlu Erkek Kata İl Birinciliği

  15. Yiğit Kunt: Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu | 2009 Doğumlu Erkek Kata İl İkinciliği

  16. Safa Berat Kaplan: Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu | 2009 Doğumlu Erkek Kata İl Üçüncülüğü

  17. Hasan Tahsin Adıgüzel: Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu | Yıldız Erkek Kata il Birincisi

  18. Halil İbrahim Adıgüzel: Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu | Yıldız Erkek Kata il İkincisi

  19. Eren Yayla: Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu | Yıldız Erkek Kata il Üçüncüsü

  20. Sinem Çatçat: Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu | Yıldız Kız Kata il Birincisi

  21. Emine Ceylin Ersoy: İstiklal Ortaokulu | Yıldız Kız Kata İl İkincisi

  22. Havva Beyza Taşdemir: Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu | Yıldız Kız İl Üçüncüsü

  23. Fatma Ceren Ersoy: İstiklal Ortaokulu | Yıldız Kız Kata İl Üçüncüsü

  24. Elif Uçar: Ressam Abdullah Taktak Ortaoklu | Yıldız Kız 32 Kilo Kumite İl Birincisi

  25. Şevval Durmaz: Kuruçay Ortaokulu | Yıldız Kız 50 Kilo Kumite İl İkincisi

  26. Fatma Ceren Ersoy: İstiklal Ortaokulu | Yıldız Kız 46 Kilo Kumite İl Birincisi

  27. Emine Ceylin Ersoy: İstiklal Ortaokulu | Yıldız Kız 42 Kilo Kumite İl İkincisi

  28. Eren Yayla: Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu | Yıldız Erkek 48 Kilo Kumite İl Üçüncüsü

  29. Halil İbrahim Adıgüzel: Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu | Yıldız Erkek 40 Kilo Kumite İl Üçüncüsü

  30. Havva Beyza Taşdemir: Ressam Abdullah Taktak Ortaokulu | Yıldız Kız +54 Kilo Kumite İl İkincisi





İletişim:

  • Instagram