top of page

17. DÖNEM KUŞAK SINAVI

Sayın velilerimiz,


Haziran ve Eylül aylarını kapsayan on yedinci dönem kuşak sınavımız 8 Ekim 2023 Pazar günü TAVŞANLI SPOR SALONUNDA (Hastanenin altında) yapılacaktır. Sınavla ilgili çok önemli bilgiler aşağıda sıralanmıştır.


* SINAV NEREDE OLACAK?

- Tavşanlı Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesinin aşağısında bulununan TAVŞANLI SPOR SALONUNDA.


* SINAV SAAT KAÇTA OLACAK?

- BEYAZ ve SARI kuşaklar için sınav 09:45 - 11:30 saatleri arasında olacak. Sınavı biten öğrenci salondan ayrılabilecek.

- TURUNCU, YEŞİL, MAVİ ve KAHVERENGİ kuşaklar için sınav 11:45 - 14:00 saatleri arasında olacak. Sınavı biten öğrenci salondan ayrılabilecek.


* KIYAFET ZORUNLU MU?

- Tüm öğrenciler kendi kuşaklarını ve beyaz KARATE ELBİSELERİNİ giymek zorundadır. Elbisesiz ya da kuşağı olmayan öğrenciler sınava kabul edilmeyeceklerdir.

- Öğrenciler isterlerse Karate kıyafetleriyle gelebilirler isterlerse de salonun içerisindeki soyunma odalarında üst değişimi yapabileceklerdir. Ama Karate kıyafeti zorunlu giyilecektir.

- Kıyafetler ütülü, saçlar düzgün ve yapılı, tesettürlü öğrencilerin hicapları düzgün ve tüm öğrenciler bakımlı gelecektir.


* SINAV ESNASINDAKİ KURALLAR NELERDİR?

- Hiçbir veli, hiçbir koşulda ve şartta, hiçbir sebeple sınav alanına inemez. Velilerimizin yeri TRİBÜNDÜR. Aşağıya inen velinin çocuğu kulüpten gün içerisinde çıkarılacağı gibi bir daha TKO'dan eğitim alamayacaktır. (Antrenörümüzün bilgisi dahilinde olan özel durumlar hariç.)

- Sınav esnasında doğrudan bir öğrenciye tezahürat yapılmayacaktır. Sınavı biten grup herkesçe alkışlanacaktır.

- Öğrenciler salona girdikleri andan itibaren velileriyle irtibatları kesilecek olup, sınav bitene kadar veli-çocuk iletişimi olmayacaktır.


* SINAVDA ÖĞRENCİLER YANLARINDA NE GETİRMELİDİR?

- Her öğrenci yanlarında sularını, kıyafetlerini ve kuşaklarını getirmelidir.


* SINAV NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

- 8 Ekim 2023 Pazar günü gün içinde açıklanacaktır.


* SINAVDAN KALAN ÖĞRENCİNİN DURUMU NE OLACAK?

- 9 Ekim 2023 Pazartesi günü 19:00'da bir sınav daha olacaktır. Onda da kalırsa aynı kuşak seviyesinden bir dönem daha devam edecektir.


* KUŞAK TÖRENİ NE ZAMAN YAPILACAKTIR?

- Kuşak töreni günü, saati ve yeri en kısa sürede SMS olarak bildirilecektir.


Bilginize.

Comentários


bottom of page