Başarımıza Ortak Olun

Amatör spor kulüplerine yapacağınız her maddi destek, ülkemizdeki genç sporcuların başarılarını artıracağı gibi, bağışçı ve sponsorlara da fırsatlar sunmaktadır.

TKO Destekçisi Olmak için 3 Yol!

Ürünlerimizden Satın Alabilirsiniz!

Sporcularımız tarafından tasarlanan ürünlerimizi satın alarak bizlere destek olabilirsiniz. Satın aldığınız her ürün özenle hazırlanmış olup, dijital ortamda ya da fiziksel olarak sizlere ulaştırılırken, bizlere yapmış olduğunuz destek ile hedeflerimize ulaşmamızda payınız olsun.

Doğrudan Bağış Yapabilirsiniz!

Dilediğiniz miktarda bize katkıda bulunabilirsiniz. Böylece faaliyet programımızda yer alan maçlara ve kamplara katılıp, 2028 vizyonumuz için bugünden hazırlanmamıza destek olabilirsiniz. Aşağıdaki butona tıklayarak banka bilgilerimize ulaşıp kolaylıkla bağışınızı yapabilirsiniz.

Sponsorumuz Olabilirsiniz!

Tek maçlık, yıllık ya da ana sponsorumuz olarak bize destekte bulunabilirsiniz. Böylelikle reklamınızı yaparak tanıtım imkanı bulmanızla birlikte; sponsor olduğunuz miktar kadar vergi indiriminden de faydalanabilirsiniz. Sponsorluk için aşağıdaki butona tıklayarak işlemleri başlatabilirsiniz.

"Kendi kendine yeten kulüp" olma vizyonuyla yola çıkmış ve sadece bağışlarla 1 sene içinde katıldığı maçlarda 113 madalya kazanmış bir kulüp olarak, desteğiniz; vizyonumuzu gerçeğe dönüştürmek ve diğer amatör spor kulüplerine de örnek olmak için çok önemlidir. Vereceğiniz küçük-büyük her destek ile ülkemizi hem sportif hem de davranışlarıyla dünyaya örnek olacak sporcuların yetişmesine neden olacak. Biz ise her şartta çalışmalarımızı üst düzey standartlarda sürdürmeye devam edeceğiz.

Teşekkürler...

Antrenman Günleri ve Saatleri

5 Yaş

Pazartesi-Çarşamba

17:00 - 17:50

6-10 Yaş

Pazartesi-Çarşamba-Perşembe

18:00 - 19:00
11-16 Yaş

Pazartesi-Çarşamba-Perşembe

19:00 - 20:00

Bize Yazın