top of page

Başarımıza Ortak Olun

Amatör spor kulüplerine yapacağınız her maddi destek, ülkemizdeki genç sporcuların başarılarını artıracağı gibi, bağışçı ve sponsorlara da fırsatlar sunmaktadır.

TKO Destekçisi Olmak için 2 Yol!

Kırmızı Eller

Doğrudan Bağış Yapabilirsiniz!

Dilediğiniz miktarda bize katkıda bulunabilirsiniz. Böylece faaliyet programımızda yer alan maçlara ve kamplara katılıp, 2028 vizyonumuz için bugünden hazırlanmamıza destek olabilirsiniz. Aşağıdaki butona tıklayarak banka bilgilerimize ulaşıp kolaylıkla bağışınızı yapabilirsiniz.

Triqueta

Sponsorumuz Olabilirsiniz!

Tek maçlık, yıllık ya da ana sponsorumuz olarak bize destekte bulunabilirsiniz. Böylelikle reklamınızı yaparak tanıtım imkanı bulmanızla birlikte; sponsor olduğunuz miktar kadar vergi indiriminden de faydalanabilirsiniz. Sponsorluk için aşağıdaki butona tıklayarak işlemleri başlatabilirsiniz.

tavsanli-karate-okulu-spor-kulubu-sponsor.jpg

"Kendi kendine yeten kulüp" olma vizyonuyla yola çıkmış ve 2018 yılından bu yana 250'den fazla çocuğumuza eğitim verip maçlarda 650'nin üzerinde madalya kazanmış bir kulüp olarak, desteğiniz; vizyonumuzu gerçeğe dönüştürmek ve diğer amatör spor kulüplerine de örnek olmak için çok önemlidir. Yapacağımız sponsorluk iş birliği ile ülkemizi hem sportif hem de davranışlarıyla dünyaya örnek olacak sporcuların yetişmesine katkısı olacak. Biz ise her şartta çalışmalarımızı üst düzey standartlarda sürdürmeye devam edeceğiz.

Teşekkürler!

bottom of page